logo anildarya

درباره ما

Aerial,Of,Cargo,New,Ship,Carrying,Container,And,Running,For

درباره شرکت بین المللی آنیل دریا ؟

شرکت نمایندگی کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی آنیل دریا؛ عضو رسمی انجمن FIATA و همچنین عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران با مجوز رسمی از سازمان بنادر و دریانوردی ایران با هدف ارائه خدمات تخصصی کالا بصورت حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی به منظور توسعه و ایجاد همکاری و رضایت بلند مدت با ارائه قیمت‌های رقابتی در کنار خدمات سریع، مطمئن و ایمن تاسیس شده است.

همانطور که می‌دانید در سال های اخیر بیشترین کالا ها وارداتی از کشور چین می باشد. از این رو حمل بار از چین یکی از دغدغه تجار و واردکننده های عزیز می‌باشد. که شرکت بین المللی آنیل دریا باتوجه به نیاز روز این امر را برای تجار عزیز فراهم نموده است تا با خیالی آسوده و با تضمین خدمات کالاهایشان را به صورت حمل و نقل دریایی و هوایی وارد و صادر نمایند.

ما همیشه برای ارائه نرخ‌های رقابتی و خدمات کارآمد آماده‌ایم.

همکاری با شرکت بین المللی آنیل دریا با برنامه‌ریزی مسیر راهبردی، موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه شما  می‌شود.

راه حل های حمل و نقل بین المللی
100%
فرایند کارشناس مالی
87%
رسانه های اجتماعی و بازاریابی
85%

هزینه حمل بار از چین به ایران

یکی از عوامل اساسی در هزینه تمام شده برای واردات کالا از چین، هزینه حمل بار از چین به ایران است. انتخاب نوع حمل و شرکت حمل، تأثیر قابل توجهی بر قیمت نهایی واردات کالا از چین برای بازرگانان دارد. با دریافت مشاوره‌ی تخصصی در این زمینه، بسیاری از هزینه‌های اضافی را می‌توان کاهش داد و هزینه واردات کالا از چین را به طور قابل توجهی کاهش داد. لذا پیشنهاد ما به بازرگانان و شرکت‌های تجاری این‌ است که با یک مشاوره‌ی تخصصی با همکاران ما در شرکت حمل بین‌المللی آنیل دریا، از مزایای ویژه در واردات کالا از چین به ایران، بهره‌مند شوند.

برای قیمت حمل بار از چین به ایران نمی‌توان یک رقم ثابت اعلام کرد. قیمت کالای چینی در مقایسه با سایر محصولات برای بازرگانان و خریداران بازار داخلی کاملاً مناسب است؛ اما هزینه ارسال بار داستان جدایی دارد. برای محاسبه نرخ حمل و نقل از چین به ایران باید روش ارسال بار را در نظر گرفت. واردات از چین با استفاده از کشتی معمولاً ارزان‌تر از روش هوایی است. در هر کدام از شیوه‌های جابه‌جایی، مسافت بین مبدأ و مقصد، نرخ گمرک، نوع و وزن بار، قیمت ارز و حتی بهای سوخت تأثیر‌گذار هستند.

گواهینامه‌های شرکت آنیل دریا

همکاران ما